REN

Rieši efektívne nečistotu

O nás - pre vás

Z jednej strany môžeme vyzerať ako mladí študenti s veľkými snami. Hlava v oblakoch a naivné srdcia. Áno, sme mladí študenti. A máme aj vysoké ciele. Ale namiesto snívania ťažko pracujeme. Snažíme sa o inováciu v oblasti, ktorá vyzerá, že ju nepotrebuje.

Ako študentská firma sme sa rozhodli vyrábať tuhý čistič. Našim produktom chceme ukázať, že umývanie riadu v prírode je úplne možné. A to aj bez jej ničenia.

Prinášame jednoduchosť, praktickosť a úspornosť.

PRODUKT

Na vašej stanovačke nemáte teplú vodu na umytie mastného hrnca. Možno by ste privítali možnosť do voza aj do koča? Prinášame univerzálny tuhý čistič. Vyrieši každý nepraktický problém. Ľahko sa skladuje. Efektívne odstraňuje mastnotu vo vode akejkoľvek teploty. Neuškodí ani štetcom, oblečeniu alebo prírode. Každá kocka je zložená z ingrediencií, ktoré by neublížili ani muche. Neobľúbené umývanie riadu sprevádza príjemná vôňa.


Nezabúdajte, akou podporou by to bolo pre nás ako študentov z východného Slovenska. Každou kockou sme bližšie k dosiahnutiu našich podnikateľských snov.

Ak si chcete kúpiť svoj vlastný tuhý čistič vyberte si jednu z vôní:

Často kladené otázky
Prečo sa vaša firma volá REN?
Po dlhom uvažovaní sme sa zhodli, že Ren je ideálne meno pre firmu. V preklade z dánčiny to znamená čistý. Prečo práve dánčina? Lebo Dánsko je jednou z najekologickejších krajín Európy a ostatné krajiny sa od neho majú v tejto oblasti ešte čo učiť.
Prečo sa váš produkt volá Tuči?
Odpoveď na túto otázku je vskutku prozaická. Názov Tuči vznikol spojením prvých dvoch písmen zo slov TUhý ČIstič.
Ako to, že tento produkt je ekologicky nezávadný?
Náš produkt je vyrobený len z prírodných surovín, v čom spočíva jeho ekologická nezávadnosť.
Je tento produkt jedlý?
Náš produkt nie je jedlý, napriek jeho príjemnej vôni. Vo väčších množstvách môže vyvolať zvracanie. Preto radíme náš produkt uchovávať mimo dosahu detí.
Budete predávať niekedy produkty inej vône?
Ak by ste uvítali v našej ponuke novú vôňu, neváhajte sa nám ozvať. V prípade veľkého záujmu pridáme uvedenú vôňu do našej ponuky.